Microsoft XBOX 360 Premium со 60GB HDD

Microsoft XBOX 360 Premium со 60GB HDD

16.500,00 ден.   Спореди

Microsoft XBOX360 Premium конзола со 60GB HDD, кабли комплет (MOD)+ 5 игри гратис


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.500,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microsoft XBOX360 Premium конзола со 60GB HDD, кабли комплет (MOD)+ 5 игри гратис

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка