Microphone Philips SBCMD11000

Microphone Philips SBCMD11000

1.290,00 ден.   Спореди

Specification:

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 6.5 x 24 x 6 cm
-Weight: 0.12 kg

Sound
-Frequency response: 100 - 10 000 Hz
-Impedance: 600 ohm
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 6.5 x 24 x 6 cm
-Weight: 0.12 kg

Sound
-Frequency response: 100 - 10 000 Hz
-Impedance: 600 ohm
-Polar pattern: Omni directional
-Sensitivity microphone: -80 dB +/- 3 dB
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable length: 1.5 m
-Connector: 3.5 - 6.3 mm mono

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка