Microphone Philips SBCMD11000

Microphone Philips SBCMD11000

  Спореди

Specification:

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 6.5 x 24 x 6 cm
-Weight: 0.12 kg

Sound
-Frequency response: 100 - 10 000 Hz
-Impedance: 600 ohm
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 6.5 x 24 x 6 cm
-Weight: 0.12 kg

Sound
-Frequency response: 100 - 10 000 Hz
-Impedance: 600 ohm
-Polar pattern: Omni directional
-Sensitivity microphone: -80 dB +/- 3 dB
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable length: 1.5 m
-Connector: 3.5 - 6.3 mm mono

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка