Microphone Omega Freesyle FHM2010 Internet Chat

Microphone Omega Freesyle FHM2010 Internet Chat

250,00 ден.   Спореди

Product type: Internet microphone with easy-to-use stand. Provides high quality audio capturing
Frequency transmission: 30-16kHz
Sensitivity: -5dB±2dB
Dlugosc przewodu: 1.5m
Input powe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product type: Internet microphone with easy-to-use stand. Provides high quality audio capturing
Frequency transmission: 30-16kHz
Sensitivity: -5dB±2dB
Dlugosc przewodu: 1.5m
Input power: 20-40mW
Remarks:
- high sensitivity
- easy to use voice volume control
- flexible stand
- modern shape

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка