Microphone Natec Adder Black

Microphone Natec Adder Black

470,00 ден.   Спореди

Microphone Adder

High quality, low - noise, omnidirectional microphone of high sensitivity, perfect for audio/video conferences, game and learning foreign languages.

Signal to noise ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 470,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microphone Adder

High quality, low - noise, omnidirectional microphone of high sensitivity, perfect for audio/video conferences, game and learning foreign languages.

Signal to noise ratio: -55 dB
Direction: Omnidirectional
Microphone frequency response: 20 - 20000 Hz
Connectors: Mini Jack x1
Cable length: 180 cm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка