Microphone MIC-204 Midi Black

Microphone MIC-204 Midi Black

160,00 ден.   Спореди

Features:
Omni-directional midi sized microphone
Suitable for low noise audio recording
Fits into any standard 3.5 mm microphone jack

Specifications:
3.5 mm audio plug
Fre...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Omni-directional midi sized microphone
Suitable for low noise audio recording
Fits into any standard 3.5 mm microphone jack

Specifications:
3.5 mm audio plug
Frequency response:30 Hz - 16 kHz
Sensitivity: - 8 +/- 2 db
Dimensions90 x 30 x 12 mm
Net weight4 g
System requirements
Windows: 98/2000/Me/XP/NT/Vista/7/8

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка