Microphone MIC-201 Mini

Microphone MIC-201 Mini

130,00 ден.   Спореди

Features
-Omni-directional mini microphone
-Suitable for low noise audio recording
-Fits into any standard 3.5 mm microphone jack

Specifications
-3.5 mm audio plug
-Freque...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 130,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Omni-directional mini microphone
-Suitable for low noise audio recording
-Fits into any standard 3.5 mm microphone jack

Specifications
-3.5 mm audio plug
-Frequency response: 100 Hz - 5 kHz
-Sensitivity: - 54 +/- 3 db
-Dimensions: 58 x 30 x 13 mm
-Net weight: 3 g


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка