Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Celine

Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Celine

1.190,00 ден.   Спореди

Power: 1xAA microphone, receiver 1xAA
Connectors: XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range: 100Hz - 10000Hz
Sensitivity: 30dB (wirelessly), 54dB (wired)
Range: 8-20 m
Microphone type: Wire...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 1xAA microphone, receiver 1xAA
Connectors: XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range: 100Hz - 10000Hz
Sensitivity: 30dB (wirelessly), 54dB (wired)
Range: 8-20 m
Microphone type: Wireless
S/N ratio: 60db

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка