Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Celine

1.280,00 ден.   Спореди

Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Celine

Power: 1xAA microphone, receiver 1xAA
Connectors: XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range: 100Hz - 10000Hz
Sensitivity: 30dB (wireless...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.280,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Celine

Power: 1xAA microphone, receiver 1xAA
Connectors: XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range: 100Hz - 10000Hz
Sensitivity: 30dB (wirelessly), 54dB (wired)
Range: 8-20 m
Microphone type: Wireless
S/N ratio: 60db

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка