Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Aretha

Microphone Manta Wireless/Wired Karaoke Aretha

850,00 ден.   Спореди

MIC002 ARETHA Wireless Microphone
EAN: 5902510601836

Power:1xAA microphone, 1xAA receiver
Connectors:XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range:100Hz - 10000Hz
Sensitivity:30dB (Wireles...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MIC002 ARETHA Wireless Microphone
EAN: 5902510601836

Power:1xAA microphone, 1xAA receiver
Connectors:XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range:100Hz - 10000Hz
Sensitivity:30dB (Wireless), 54dB (wired)
Range:8-20 m
Microphone type:Wireless
S/N ratio:60db

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка