Microphone Manta Wireless System Karaoke MA409

1.521,00 ден.   Спореди

Microphone Manta Wireless System Karaoke MA409

Dimensions (WxHxD): 420x180x50
Battery: 9V
Frequency Range: 100Hz-10000Hz (+/- 3dB)
Distortions: less than 1%
Device power...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.521,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microphone Manta Wireless System Karaoke MA409

Dimensions (WxHxD): 420x180x50
Battery: 9V
Frequency Range: 100Hz-10000Hz (+/- 3dB)
Distortions: less than 1%
Device power: 30dB/uV
Applicable temperature: 0C-45C
Dynamics (unit): 80dB
Range: do 10m
FM transmission (microphone): Yes
Output power (mirkfon): RF 8mw (50mw maximum)
Frequency deviation: 75KHz
FM transmission (receiver): Yes
Sound level (receiver): Greater than 25mV AC220V / 50Hz AC110V / 60Hz
Receiver sensitivity: 600mW (unbalanced)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка