Microphone Manta Wired Karaoke Whitney

Microphone Manta Wired Karaoke Whitney

340,00 ден.   Спореди

Connectors: XLR, Jack 6,3mm
Frequency Range: 80Hz - 15000Hz
Sensitivity: 55dB
Range: wire 2m
Microphone type: Wired


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Connectors: XLR, Jack 6,3mm
Frequency Range: 80Hz - 15000Hz
Sensitivity: 55dB
Range: wire 2m
Microphone type: Wired

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка