Microphone Manta Wired Karaoke Whitney

Microphone Manta Wired Karaoke Whitney

  Спореди

Connectors: XLR, Jack 6,3mm
Frequency Range: 80Hz - 15000Hz
Sensitivity: 55dB
Range: wire 2m
Microphone type: Wired


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Connectors: XLR, Jack 6,3mm
Frequency Range: 80Hz - 15000Hz
Sensitivity: 55dB
Range: wire 2m
Microphone type: Wired

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка