Microphone Manta Wired Karaoke Mariah Premium 4m

Microphone Manta Wired Karaoke Mariah Premium 4m

620,00 ден.   Спореди

MIC9006 MARIAH Wired Microphone PREMIUM

Connectors:XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range:80Hz - 15000 Hz
Sensitivity:55dB
Range:wire 4m
Microphone type:Wired


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 620,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MIC9006 MARIAH Wired Microphone PREMIUM

Connectors:XLR, Jack 6,3 mm
Frequency Range:80Hz - 15000 Hz
Sensitivity:55dB
Range:wire 4m
Microphone type:Wired

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка