Micro SD card reader / tiny USB drive

120,00 ден.   Спореди

Micro SD card reader / tiny USB drive


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 120,00 ден.

пред 3 недели

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 200,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Micro SD card reader / tiny USB drive

Капацитет 0 GB
Тип на мемориска картичка Card Reader

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка