Meteo Station/Alarm clock Trevi ME 3106 Black

861,00 ден.   Спореди

Meteo Station/Alarm clock Trevi ME 3106 Black

» 12h/24h Clock
» Alarm-clock programable
» Calendar date/day of the week
» Weathercast/ moon phase icons display
» °C/°F d...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 861,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Meteo Station/Alarm clock Trevi ME 3106 Black

» 12h/24h Clock
» Alarm-clock programable
» Calendar date/day of the week
» Weathercast/ moon phase icons display
» °C/°F digital thermometer
» Digital hygrometer
» Ledblue Backlight display
» Power supply: 2 Batteries AAA not included
» Dimension: 110x120x47 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка