Metal Mounting Frame - 2.5" in 3.5" bay

Metal Mounting Frame - 2.5" in 3.5" bay

80,00 ден.   Спореди

MF-321 metal mounting frame for 2.5'' HDD to 3.5'' bay


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MF-321 metal mounting frame for 2.5'' HDD to 3.5'' bay

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка