Metal Mounting Frame - 2.5" in 3.5" bay

Metal Mounting Frame - 2.5" in 3.5" bay

  Спореди

MF-321 metal mounting frame for 2.5'' HDD to 3.5'' bay


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MF-321 metal mounting frame for 2.5'' HDD to 3.5'' bay

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи