Mediacom Sportcam Wrist mount w/360° Rotation for GoPro and other Sportcams

1.085,00 ден.   Спореди

Mediacom Sportcam Wrist mount w/360° Rotation for GoPro and other Sportcams

Features:
Strap for GoPro and SportCam

Specification:
Product description: Mediacom Wrist mo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.085,00 ден.

пред една година

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mediacom Sportcam Wrist mount w/360° Rotation for GoPro and other Sportcams

Features:
Strap for GoPro and SportCam

Specification:
Product description: Mediacom Wrist mount
product type: wrist strap
intended for: GoPro Hero 3+, GoPro Hero 3, GoPro Hero 2, GoPro Hero 1, SPORTCAM XPRO 220 HD Wi-Fi and other Sportcams

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка