Mediacom Sportcam Chesty for GoPro and other Sportcams

1.077,00 ден.   Спореди

Mediacom Sportcam Chesty for GoPro and other Sportcams

Features
Harness chest to SportCam and GoPro

Main features
Product description: Mediacom Chesty
product type...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.077,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mediacom Sportcam Chesty for GoPro and other Sportcams

Features
Harness chest to SportCam and GoPro

Main features
Product description: Mediacom Chesty
product type: Chest harness
intended for GoPro Hero , SPORTCAM XPRO 220 HD Wi-Fi

Chesty with J-hook Bracket & Screw, Smaller & Adjustable Chest Mount Harness

Link: http://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2449

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка