MB Gigabyte Z170-Gaming K3 LGA1151 DDR4 3466MHz OC SATA/Express M.2 USB3.1 E2400 HDMI/DVI

MB Gigabyte Z170-Gaming K3 LGA1151 DDR4 3466MHz OC SATA/Express M.2 USB3.1 E2400 HDMI/DVI

7.080,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.080,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка