MB Gigabyte H81M-S LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable VGA

MB Gigabyte H81M-S LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable VGA

2.675,00 ден.   Спореди

CPU
* Support for Intel® Core™ i7 processors/Intel® Core™ i5 processors/Intel® Core™ i3 processors/Intel® Pentium® processors/Intel® Celeron® processors in the LGA1150 package
* L3 cache varie...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.675,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU
* Support for Intel® Core™ i7 processors/Intel® Core™ i5 processors/Intel® Core™ i3 processors/Intel® Pentium® processors/Intel® Celeron® processors in the LGA1150 package
* L3 cache varies with CPU

Chipset


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка