MB Gigabyte B85M-D2V LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable4 Plus DVI/VGA

3.250,00 ден.   Спореди

MB Gigabyte B85M-D2V LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable4 Plus DVI/VGA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.250,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MB Gigabyte B85M-D2V LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable4 Plus DVI/VGA


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка