MB Gigabyte 970A-DS3P AM3+ DDR3 2000MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4

4.455,00 ден.   Спореди

MB Gigabyte 970A-DS3P AM3+ DDR3 2000MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.455,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MB Gigabyte 970A-DS3P AM3+ DDR3 2000MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка