Maxell External HDD 2.5 640GB Tank P 640 black	730	5	nemaMaxell External HDD 2.5 1TB V1000 blue V series, USB 2.0

Maxell External HDD 2.5 640GB Tank P 640 black 730 5 nemaMaxell External HDD 2.5 1TB V1000 blue V series, USB 2.0

2.999,00 ден.   Спореди

Acer E1-531-1002G50Maks - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 2 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 4.0, 802.1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer E1-531-1002G50Maks - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 2 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, HDMI, Card Reader, Linux, 15.6 Acer CineCrystal LED (1366x768), NX.M12EX.220 Преносни компјутери Acer www.set.mk 14490 37876 Acer E1-531-1002G50Maks - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 730 5 nemaAcer E1-531-1002G50Maks/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, HDMI, Card Reader, Linux, X5TECH Laptop Bag XB-0115PC for 15.6 Notebook, Black, 15.6 Acer CineCrystal LED (1366x768), NX.M12EX.220 Преносни компјутери Acer www.set.mk 15990 37877 Acer E1-531-1002G50Maks/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 730 5 nemaMaxell External HDD 2.5 640GB Tank P 640 black, USB 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка