Maxell Animal USB collection HIPPO 8GB

Maxell Animal USB collection HIPPO 8GB

549,00 ден.   Спореди

Maxell Animal USB collection HIPPO 8GB, no drivers required, 11MB read speed, 5MB write speed


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 549,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Maxell Animal USB collection HIPPO 8GB, no drivers required, 11MB read speed, 5MB write speed

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи