MAX TELESCOPICO-5260BL

4.699,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР МОТОР: 2 X 125W ТУРБИНСКИ ЗАШТИТЕН МОТОР МЕХАНИЧКА КОНТРОЛНА ТАБЛА СО 3 БРЗИНИ ON/ OFF ПИЛОТ СИЈАЛИЧКА; 2 Х 40W ЛАМПИ КАПАЦИТЕТ: 530 M3/H ПРИТИСОК: 340 PA НИВО НА ШУМ: 56 DBA МОЖНОС...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.699,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР МОТОР: 2 X 125W ТУРБИНСКИ ЗАШТИТЕН МОТОР МЕХАНИЧКА КОНТРОЛНА ТАБЛА СО 3 БРЗИНИ ON/ OFF ПИЛОТ СИЈАЛИЧКА; 2 Х 40W ЛАМПИ КАПАЦИТЕТ: 530 M3/H ПРИТИСОК: 340 PA НИВО НА ШУМ: 56 DBA МОЖНОСТ ДА СЕ КОРИСТИ СО ФИЛТРИ ЗА АКТИВЕН ЈАГЛЕН: 2 ШИРИНА: 60 САНТИМЕТРИ МАТЕРИЈАЛ: НЕР'ЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА: ИНОКС - ЦРНА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи