MAX MIRAGE 6-S600

10.999,00 ден.   Спореди

АСПИРАТОР МОТОР МОЌНОСТ 270 W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛНА ТАБЛА 3 СТЕПЕНИ НА РАБОТА КАПАЦИТЕТ 903 M3/H БУЧАВОСТ 52 DB СВЕТЛО 2*25 W БОЈА INOX ШИРОЧИНА 90 CM Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АСПИРАТОР МОТОР МОЌНОСТ 270 W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛНА ТАБЛА 3 СТЕПЕНИ НА РАБОТА КАПАЦИТЕТ 903 M3/H БУЧАВОСТ 52 DB СВЕТЛО 2*25 W БОЈА INOX ШИРОЧИНА 90 CM Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка