Matrix GTX580 P/2DIS/1536MD5GF GTX580 PCIE PCIE 2.0

Matrix GTX580 P/2DIS/1536MD5GF GTX580 PCIE PCIE 2.0

29.865,00 ден.   Спореди

Matrix GTX580 P/2DIS/1536MD5GF GTX580 PCIE PCIE 2.0, Memory 1536M, Memory Type DDR5 384bit, Engine CLK (MHz) 816Mhz, Memory CLK (MHz) 4.008 GHz, 2X DVI-I (HDCP support), 1x DVI-to-D-Sub adaptor 1x Exc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.865,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Matrix GTX580 P/2DIS/1536MD5GF GTX580 PCIE PCIE 2.0, Memory 1536M, Memory Type DDR5 384bit, Engine CLK (MHz) 816Mhz, Memory CLK (MHz) 4.008 GHz, 2X DVI-I (HDCP support), 1x DVI-to-D-Sub adaptor 1x Exclusive 12cm SLI Bridge 1x 8-pin to 6-pin Power Cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка