Mainboard diagnostic Card PCI w/PSU status

Mainboard diagnostic Card PCI w/PSU status

  Спореди

Mainboard Diagnostic card
YOUR HEALTHY PC
* Checks motherboard in some seconds
* Saves PC assembly time
* Suitable for any desktop PC

Features


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mainboard Diagnostic card
YOUR HEALTHY PC
* Checks motherboard in some seconds
* Saves PC assembly time
* Suitable for any desktop PC

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка