M-250 FM MP4 with camera and FM, 2GB, DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats ,MPEG-4 (AVI) video format, 1.3 Mega pixel digital camera , FM radio(optional),, Supports pictur

2.627,00 ден.   Спореди

M-250 FM MP4 with camera and FM, 2GB, DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats ,MPEG-4 (AVI) video format, 1.3 Mega pixel dig...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.627,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M-250 FM MP4 with camera and FM, 2GB, DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats ,MPEG-4 (AVI) video format, 1.3 Mega pixel digital camera , FM radio(optional),, Supports pictur

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка