LOGITECH MK120 DESKTOP 920-002535

1.099,00 ден.   Спореди

ТАСТАТУРА И МАУС МУЛТИМЕДИЈАЛНА USB ПРИКЛУЧОК ОПТИЧКИ МАУС - РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТАСТАТУРА И МАУС МУЛТИМЕДИЈАЛНА USB ПРИКЛУЧОК ОПТИЧКИ МАУС - РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка