Linksys EA6350 Wireless AC1200+ Dual-Band Smart Wi-Fi Wireless Router

5.990,00 ден.   Спореди

Linksys EA6350 Wireless AC1200+ Dual-Band Smart Wi-Fi Wireless Router

Network Standards:
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
Radi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Linksys EA6350 Wireless AC1200+ Dual-Band Smart Wi-Fi Wireless Router

Network Standards:
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
Radio Frequency Bands:
2.4 & 5GHz
Ports:
Power, USB(1), Ethernet(1-4)
LEDs:
Power, Internet, Ethernet(1-4)
Buttons:
Reset, Power
Operating Temperature:
32 to 104 F (0 to 40 C)

Storage Temperature:
-4 to 140 F (-20 to 60 C)
Operating Humidity:
10 to 80% Noncondensing
Max. Link Rate:
867 Mbps
Platform Compatibility:
Windows XP
Windows Vista 32/64
Windows 7 32/64
Windows 8 32/64
Windows 8.1 32/64
Mac OS X 10.5.8 Leopard
Mac OS X 10.6.1 Snow Leopard
Mac OS X 10.7 Lion
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Mac OS X 10.9 Mavericks

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка