LG G2 mini White

8.480,00 ден.   Спореди

PROCESSOR
Chipset Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400
CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

MEMORY
Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 8 GB, 1 GB RAM

DISPLAY
Type IPS L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.480,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PROCESSOR
Chipset Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400
CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

MEMORY
Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 8 GB, 1 GB RAM

DISPLAY
Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 540 x 960 pixels, 4.7 inches (~234 ppi pixel density)
Multitouch
Protection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка