LG 49UF852V

LG 49UF852V

54.999,00 ден.   Спореди

49 "4K ULTRA HD 3D ТЕЛЕВИЗОР EDGE LED 4K ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА РЕЗОЛУЦИЈАТА CINEMA SCREEN MAGIC ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ SMART TV - ИНТЕРНЕТ ТВ, WEBOS 2.0 ВГРАДЕН WIFI АДАПТЕР МОЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИ 20W -HARMAN / K...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 54.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49 "4K ULTRA HD 3D ТЕЛЕВИЗОР EDGE LED 4K ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА РЕЗОЛУЦИЈАТА CINEMA SCREEN MAGIC ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ SMART TV - ИНТЕРНЕТ ТВ, WEBOS 2.0 ВГРАДЕН WIFI АДАПТЕР МОЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИ 20W -HARMAN / KARDON КОНЕКЦИЈА HDMI 3 (V, 4K), USB 2.0 / 3,0 ТЈУНЕРИ DVB-T / C / S2 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.