LG 32LF5610

LG 32LF5610

15.999,00 ден.   Спореди

32"(81 СМ) LED TEЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P 300 HZ (PMI) IPS - TEХНОЛОГИЈА НА ПАНЕЛ TRIPLE XD ENGINE АУДИО 20W RMS SMART MOBILE LINK USB PLAY&REC CI SLOT, HDMI 1.4 / 4K ,USB 2.0 DVB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32"(81 СМ) LED TEЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080P 300 HZ (PMI) IPS - TEХНОЛОГИЈА НА ПАНЕЛ TRIPLE XD ENGINE АУДИО 20W RMS SMART MOBILE LINK USB PLAY&REC CI SLOT, HDMI 1.4 / 4K ,USB 2.0 DVB-T/C MPEG4 SIMPLINK ( HDMI-CEC) HDMI,USB,SCART,COMPONENT,OPTICAL OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.