LG 22 LED Wide E2251S-PN	700	5	nemaAcer AOD257-N57Crr-RED - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz, 1MB) CPU, 1GB DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Intel Graphics Media Accelerator 3150 VGA, WL802.11bgn, 10/100 Ethernet, 0.3 Mega Pixel Video Camera, up to 4.5 hrs(

LG 22 LED Wide E2251S-PN 700 5 nemaAcer AOD257-N57Crr-RED - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz, 1MB) CPU, 1GB DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Intel Graphics Media Accelerator 3150 VGA, WL802.11bgn, 10/100 Ethernet, 0.3 Mega Pixel Video Camera, up to 4.5 hrs(

6.690,00 ден.   Спореди

LG 22 LED Wide E2251S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Respons...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.690,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 22 LED Wide E2251S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15Pin D-Sub, High Glossy Black, Screen Size: 21,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка