LG 22 LCD Wide W2243S-PF	700	5	nemaAcer 22 LCD V223HQBB, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 50000:1, Viewing Angle (CR>=10): 176°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Screen Size: 21,5 Wide	Мо

LG 22 LCD Wide W2243S-PF 700 5 nemaAcer 22 LCD V223HQBB, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 50000:1, Viewing Angle (CR>=10): 176°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Screen Size: 21,5 Wide Мо

6.490,00 ден.   Спореди

LG 22 LCD Wide W2243S-PF, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 30000:1), Viewing Angle (CR>=10): 176°(H)/170°(V), Response time: 5ms, 15Pin...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 22 LCD Wide W2243S-PF, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 30000:1), Viewing Angle (CR>=10): 176°(H)/170°(V), Response time: 5ms, 15Pin D-Sub, Screen Size: 21,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка