LG 22 LCD w/TV-tuner M2262D-PC	1050	18	ima pod 5LG 19 LED E1940S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Sc

LG 22 LCD w/TV-tuner M2262D-PC 1050 18 ima pod 5LG 19 LED E1940S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Sc

12.499,00 ден.   Спореди

LG 22 LCD w/TV-tuner M2262D-PC, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 50000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.499,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 22 LCD w/TV-tuner M2262D-PC, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 50000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, 24-Pin DVI-D, HDMI x 2, HDCP, Tuner HD MPEG4 DVB-T, Speakers: 5W x 2Ch (Dolby DIgital Plus), Screen Size: 22 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка