LG 19 LED Wide E1911-PN	700	5	nema®ASUS 20.1 Wide PW201, Resoponse Time 8ms(Gray to Gray), Max. Resolution WSXGA+ 1680x1050, Contrast Ratio (Max.) 800:1, Brightness (Max.) 350cd/m2, Speaker 3W x 2 Stereo, RMS, Digital 24-Pin DVI-D, Analog 15-Pin D-Sub, S

LG 19 LED Wide E1911-PN 700 5 nema®ASUS 20.1 Wide PW201, Resoponse Time 8ms(Gray to Gray), Max. Resolution WSXGA+ 1680x1050, Contrast Ratio (Max.) 800:1, Brightness (Max.) 350cd/m2, Speaker 3W x 2 Stereo, RMS, Digital 24-Pin DVI-D, Analog 15-Pin D-Sub, S

4.950,00 ден.   Спореди

LG 19 LED Wide E1911-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 19 LED Wide E1911-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, High Glossy Black, Screen Size: 18.5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка