Lenovo IdeaPad G585 Brown - AMD E1-1200 (2.4GHz/1MB) CPU

Lenovo IdeaPad G585 Brown - AMD E1-1200 (2.4GHz/1MB) CPU

13.490,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G580IMR Black/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M (1.8GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G580IMR Black/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M (1.8GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942, 15.6 HD LED, Glare - 59361207 Преносни компјутери Lenovo www.set.mk 15990 37974 Lenovo IdeaPad G580IMR Black/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M (1.8GHz/2MB) CPU 365 5 nemaSAMSUNG SIDE BY SIDE RF62QERS1/EUR, Комбиниран фрижидер, FRENCH DOOR NW2, INOX боја, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, Twin Cooling plus- систем на одвоено ладење на фрижидерот и замрзнувачот, DIGITAL INVERTER компресор со 10 години гаранција , дигитален LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар за пијалоци, Зона на ладење - CoolSelect Zone, LED внатрешно осветлување, Долга надворешна рачка, Енергетска класа А+, Запремнина нето 423L, фрижидер 288, замрзнувач 135L, Димензии ВхШхД 1772x817x765mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 69999 65697 SAMSUNG SIDE BY SIDE RF62QERS1/EUR 730 18 nemaLenovo IdeaPad G585 Brown - AMD E1-1200 (2.4GHz/1MB) CPU, ATI Radeon integrated VGA, 2 GB DDR3-1333MHz RAM, 320GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, , Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59361043

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка