Lenovo IdeaPAd G580AL Metal - Intel B820 (1.7GHz

Lenovo IdeaPAd G580AL Metal - Intel B820 (1.7GHz

15.990,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPAd G580AL Metal - Intel B820 (1.7GHz, 2MB Cache) CPU, nVidia Geforce GT 610M 1GB VRAM VGA, 4096MB MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVD R/W ODD, Battery 6cell Li-Ion, 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPAd G580AL Metal - Intel B820 (1.7GHz, 2MB Cache) CPU, nVidia Geforce GT 610M 1GB VRAM VGA, 4096MB MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVD R/W ODD, Battery 6cell Li-Ion, 3xUSB (2xUSB3.0), HDMI, Card Reader, Microphone, 802.11 b/g/n Wireless LAN, 10/100 Mbps LAN, HM76, Free DOS, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 59336851

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка