Lenovo IdeaPAd G580AH Dark Brown - Intel B950 (2.1GHz

Lenovo IdeaPAd G580AH Dark Brown - Intel B950 (2.1GHz

25.999,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPAd G580AH Dark Brown - Intel B950 (2.1GHz, 2MB Cache) CPU, nVidia Geforce GT 630M 2GB VRAM VGA, 4096MB MB DDR3-1333MHz RAM, 1000 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVD R/W ODD, Battery 6cell Li-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPAd G580AH Dark Brown - Intel B950 (2.1GHz, 2MB Cache) CPU, nVidia Geforce GT 630M 2GB VRAM VGA, 4096MB MB DDR3-1333MHz RAM, 1000 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVD R/W ODD, Battery 6cell Li-Ion, 3xUSB (2xUSB3.0), HDMI, Card Reader, Microphone, 802.11 b/g/n Wireless LAN, 10/100 Mbps LAN, HM76, Free DOS, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 59346877

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Your answer lifts the inncillgetee of the debate.