LENOVO IDEAPAD G50-80 80L000C3RI

LENOVO IDEAPAD G50-80 80L000C3RI

19.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL® CORE™ I3-4005U 1.70 GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН:15.6" HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS ОПТИЧКИ УРЕД: DVD-RW SUPER ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL® CORE™ I3-4005U 1.70 GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН:15.6" HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS ОПТИЧКИ УРЕД: DVD-RW SUPER MULTI DUAL LAYER МУЛТИМЕДИА: WEBCAM, CARDREADER,3XUSB, HDMI БАТЕРИЈА: LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка