LENOVO B50-80,DOS,BLACK,15.6 HD,R5 M330-2G,I5-5200U,4G,500G,9.0MM SUPER MULTI(TRAY IN),Fingerprint reader, 1Y warranty

26.410,00 ден.   Спореди

NOTEBOOK LENOVO B50-80,DOS,BLACK,15.6 HD,R5 M330-2G,I5-5200U,4G,500G,9.0MM SUPER MULTI(TRAY IN),Fingerprint reader, 1Y warranty


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 26.410,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NOTEBOOK LENOVO B50-80,DOS,BLACK,15.6 HD,R5 M330-2G,I5-5200U,4G,500G,9.0MM SUPER MULTI(TRAY IN),Fingerprint reader, 1Y warranty

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка