LED Bulb GU10 Omega 6W Warm White 2800K Spot Light

LED Bulb GU10 Omega 6W Warm White 2800K Spot Light

220,00 ден.   Спореди

Socket: GU10
Voltage: 220 - 240 V
Power: 6W
Lifetime of: 30000 hours
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 400 Lm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Socket: GU10
Voltage: 220 - 240 V
Power: 6W
Lifetime of: 30000 hours
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 400 Lm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка