LED Bulb GU10 Omega 4W Cool White 6000K Spot Light

LED Bulb GU10 Omega 4W Cool White 6000K Spot Light

190,00 ден.   Спореди

Power: 4W
Lumens: 240
Color temperature: 6000K cool white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 120°
Socket: Gu10
Working temperature: - 20-+45°C
Power factor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 4W
Lumens: 240
Color temperature: 6000K cool white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 120°
Socket: Gu10
Working temperature: - 20-+45°C
Power factor: >0.5
CRI: > 80 RaLED type and qty: 12PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 30 000 h
Switch on/off times: 15 000
Size: 60x50 mm
Do not use with dimmer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка