LED Bulb GU10 Omega 3W Cool White 6000K Spot Light Aluminium

LED Bulb GU10 Omega 3W Cool White 6000K Spot Light Aluminium

220,00 ден.   Спореди

LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: GU10
Voltage: 220 - 240 V
Power: 3 W
Lifetime of: 25000 hours
Color Temperature: Cool White 6000 K
Luminous efficiency: 220 Lm...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: GU10
Voltage: 220 - 240 V
Power: 3 W
Lifetime of: 25000 hours
Color Temperature: Cool White 6000 K
Luminous efficiency: 220 Lm
Case: aluminium alloy
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка