LED Bulb E27 Omega 9W Warm White 2700K

LED Bulb E27 Omega 9W Warm White 2700K

240,00 ден.   Спореди

LED bulb OMEGA
Parameters:
Socket: E27
Voltage: 220 - 240V
Power: 9 W
Lifetime: 30,000 hours
Light color: warm white 2700 K
Light intensity: 750 Lm
Certificate:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 240,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED bulb OMEGA
Parameters:
Socket: E27
Voltage: 220 - 240V
Power: 9 W
Lifetime: 30,000 hours
Light color: warm white 2700 K
Light intensity: 750 Lm
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка