LED Bulb E27 Omega 6W w/Motion Sensor Warm White 2700K

LED Bulb E27 Omega 6W w/Motion Sensor Warm White 2700K

1.290,00 ден.   Спореди

Motion sensor led bulb.

Features:
- Input Voltage AC85~265V, 50~60Hz
- Power 6W
- Color temperature: Warm White 2700K
- Luminous Flux 450Lm
- Base E27
- Lifetime 50000...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Motion sensor led bulb.

Features:
- Input Voltage AC85~265V, 50~60Hz
- Power 6W
- Color temperature: Warm White 2700K
- Luminous Flux 450Lm
- Base E27
- Lifetime 50000h
- Beam Angle 120
- Dimension H115mm
- Material: aluminum body + PC cover

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка